KONCERT CHARYTATYWNY DLA ALI DUDY

3 marca 2019 r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbył się Koncert Charytatywny Zespołów Regionalnych dla Ali Dudy. Na scenie wystąpili Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce wraz z kapelą, Zespół Węglowianie z kapelą, Zespół Symphony oraz Zespół Regionalny Banda Burek wraz z kapelą, jak również jego sekcja dziecięca. Koncertowi towarzyszył mini Jarmark rękodzieła. Współorganizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej ”Bądźmy Razem”. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji wydarzenia, oto oni: Dyrektor MGOKiS Andrzej Topa, KGW Wiśniowa, KGW Poznachowice Dolne, KGW Węglówka, KGW Lipnik, Stowarzyszenie Artystyczne Teatr, Kultura i My, GOPS Wiśniowa, Klub Międzypokoleniowy Lipnik, Młodzieżowa Rada Gminy Wiśniowa, Zespół Ziemia Myślenicka, Gminna Biblioteka Publiczna im. Janiny Czaja w Wiśniowej, OSP Glichów, Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Wiśniowej, Paweł Musiał - transport, Marcin Kaczmarczyk - Firma MART, Krzysztof Mucha - Firma IMPRESS MUSIC, Aneta Pąpka, Zygmunt Irzyk - DB7 Studio, Zbigniew Kordula - FotoColor, Wiesław Bernat - transport strojów, Marta Błaszczak, Włodzimierz Poznański - transport ZPiT Dobczyce, Gminna Spółdzielnia SCH w Wiśniowej, Jerzy Chlipała, Beskid Art Deco - Grażyna Murzyn szczególne podziękowania za pomoc w doposażeniu garderoby w dodatkowe gorsety i spódnice, ZPO Kobielnik, Krystyna Papież, Danuta Hebda, Małgorzata Woźniczka, Maria Irzyk, Księża w Parafiach Wiśniowa , Lipnik, Węglówka, Rodzice uczestników Zespołów, Dziękujemy mediom za piękną promocję koncertu. Patronom honorowym: Gminie Wiśniowa, Gminie i Miastu Dobczyce.

Wprowadził TZ, 2019-03-22