Otwarcie Klubu Senior+

W dniu 19 grudnia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej w atmosferze świątecznej odbyło się podsumowanie działalności pięciu Ośrodków Wsparcia dla Osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą.

Trzyletnią działalność Klubów Międzypokoleniowych podsumowała Pani Urszula Topa - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiśniowej. Seniorzy działający w Wiśniowej założyli Stowarzyszenie Artystyczne Teatr, Kultura i My. Grupa licząca kilkadziesiąt osób od kilku lat spotyka się i aktywnie działa wewnątrz i na zewnątrz swojej organizacji, pracują z dziećmi i dla dzieci, przygotowując przedstawienia, działając na rzecz słabszych, chorych lub potrzebujących. Podczas spotkania dokonano uroczystego przecięcia wstęgi do nowej siedziby Stowarzyszenia - budynku ,,Starej Kuźni”.Dokonali tego seniorzy wespół z urzędującym wójtem Bogumiłem Pawlakiem, oraz byłym wójtem Wiesławem Stalmachem. Dalsza część spotkania toczyła się w budynku GOKiS w Wiśniowej i było to uroczyste spotkanie opłatkowe z tradycyjnymi życzeniami i kolędowaniem.

Wprowadził NP, 2019-01-03