Nagrody w Centrum Olimpijskim w Warszawie rozdane


„Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.”

Thomas Alva Edison


23 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał ogólnopolskiej kampanii Z T U 2018.

Patronat honorowy nad kampanią objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki.

Gospodarzami finału Z T U byli: Piotr Adamski, prezes Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania oraz Krystyna Kubczak, dyrektor biura SPiDR. Uroczystość prowadził dziennikarz Jakub Porada na co dzień prowadzący programy w tvn24, z zamiłowania dziennikarz turystyczny i autor wielu przewodników, w tym najnowszego \"Porada na Europę 2. Tanie podróżowanie\". Książka ta była dodatkową nagrodą dla wszystkich laureatów.

Laureatką jednej z 36 nagród głównych /za pracę plastyczną nagrodzoną spośród tysięcy prac z całej Polski, jakie napłynęły na konkurs/ została Natalia Dziadkowiec uczennica kl. VII b, reprezentująca ZPO w Lipniku. Natalia została nagrodzona wysokiej klasy sprzętem audio.

Uczennica wraz z Mamą oraz koordynatorem szkolnym konkursu miały okazję zwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, gdzie zakupiły pamiątki. Książka „Sportowcy w Powstaniu Warszawskim” Z. Chmielewskiego wzbogaci zbiory szkolnej biblioteki.

Kampania społeczna ZTU promuje działalność wychowawczą prowadzącą do zdrowego trybu życia. Celem kampanii \"Zachowaj Trzeźwy Umysł\" jest wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki, fonoholizm itd.) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań i konkursów.

Dziękujemy UGW za sfinansowanie podróży uczestnikom wyjazdu do Warszawy i z powrotem.

T. Bobowska – koordynator szkolny Kampanii
Wprowadził ŁJ, 2018-10-29

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.