Zaproszenie na warsztaty z touroperatorami

Szanowni Państwo,
W związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów z Wielkiej Brytanii do Małopolski w dniach od 23-26.10.2018 roku, w ramach realizowanego przez MOT projektu \"Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne\".

Będziemy niezmierne wdzięczni za pomoc w dystrybucji zaproszenia na warsztaty branżowe, które kierowane jest do małopolskiej branży turystycznej - MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw).

Wierzymy, że Państwa znajomość branży umożliwi dotarcie do jak najszerszej liczby MŚP, a tym samym przyczyni się do lepszej promocji oferty gospodarczej regionu. Poniżej garść informacji dla branży, o które przesłanie prosimy do lokalnych MŚP. Z góry dziękujemy za życzliwość i wsparcie. Informację na temat spotkania:

Szanowni Państwo, W związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów z Wielkiej Brytanii, Małopolska Organizacja Turystyczna organizuje spotkanie branżowe na które pragnie zaprosić przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce - prowadzący swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy) i uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, touroperatorzy).

WARSZTATY BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE DNIA 25.10.2018 R. (W CZWARTEK) W HOTELU BELVEDERE W ZAKOPANEM, UL. DROGA DO BIAŁEGO 3. W GODZINACH OD 09:00 DO 13:30. Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych) co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami z Wielkiej Brytanii. Goście to wyselekcjonowani touroperatorzy (6 przedstawicieli, 6 różnych firm). Warsztaty odbędą się w ramach projektu \"Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne realizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną\" Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i liczymy na Państwa obecność, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą.

Wprowadził DS, 2018-10-15