MAŁOPOLSKA SZKOŁA TRADYCJI

W ramach projektu edukacyjnego pn. MAŁOPOLSKA SZKOŁA TRADYCJI przystępujemy do organizacji MUZYCZNYCH WARSZTATÓW MISTRZOWSKICH, których Gospodarzem dla Regionu Krakowiaków Wschodnich będzie Ośrodek Kultury w Ryglicach – Filia w Zalasowej natomiast dla Regionu Krakowiaków Zachodnich Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej.

Zajęcia warsztatowe odbędą się w następujących terminach:

Dla muzykantów z regionu Krakowiaków Zachodnich - 27 października 2018r., od godz. 10:00 do 13:00 GOKiS w Wiśniowej)- spotkanie z MISTRZEM – Tadeuszem DZIEWOŃSKIM – absolwentem Technikum Budowy Instrumentów Lutniczych w Nowym Targu, PSM I i II Stopnia w Krakowie, pedagogiem, heligonistą.
Dla muzykantów z regionu Krakowiaków Wschodnich - 28 listopada 2018r., od godz. 10:00 do 13:00 (Pałac pod Dębami w Zalasowej)

Na zgłoszenia czekamy do 18 października !!

Karta zgłoszeniowa

Wprowadził MJ, 2018-10-08