Nagrody starosty powiatu myślenickiego w dziedzinie kultury i sportu – relacja na żywo.

Nagrody starosty powiatu myślenickiego Józefa Tomala w dziedzinie kultury i sportu 2018 przyznane. Nagrody te przyznawane są artystom, organizacjom i działaczom środowisk kulturalnych oraz sportowcom, propagatorom sztuki i aktywności fizycznej, trenerom i zawodnikom. W tym roku nagrodzono 16 podmiotów w dziedzinie sportu i 16 podmiotów w dziedzinie kultury, pośród których byli przedstawiciele wszystkich dziewięciu gmin naszego powiatu. Spotkanie odbyło się w ZS im. A. Średniawskiego w Myślenicach, a uświetnione zostało występami artystycznymi nagrodzonych grup czyli: „Małych Węglowian” z Węglówki oraz Scholi Śnieżnej Pani z Tokarni. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy wszystkim zwycięzcą.

Źródlo:iTV Myślenice

Wprowadził ŁJ, 2018-07-02