Piłkarski Dzień Dziecka z TAURONEM

9 czerwca 2018 roku na stadionie COM COM ZONE NOWA HUTA w Krakowie odbyła się duża impreza sportowa Piłkarski Dzień Dziecka z TAURONEM. Była to już XIV edycja Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem MZPN i sponsorów. W Turnieju uczestniczyły 2 drużyny dziewcząt UKS „Andrusy” w Lipniku: żaczki i orliczki. Turniej ma piękną oprawę sportową, mecze odbywają się równocześnie na 22 boiskach, sędziowie, medale i dyplomy dla wszystkich uczestników imprezy, piękna pogoda ....... wszystkie te elementy czynią imprezę wyjątkową i atrakcyjną. Dla dziewcząt z Lipnika były to niezapomniane sportowe emocje.
Wyjazd do Krakowa na Piłkarski Dzień Dziecka z TAURONEM był finansowany z dotacji Gminy Wisniowa dla UKS Andrusy w Lipniku na realizację zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2018 roku.

Wprowadził ŁJ, 2018-06-11