Wystawa prac Pana Mateusza Dudy

18.10.2017 r otworzyliśmy wystawę prac pana Mateusza Dudy. Jest on synem pana Edwarda Dudy, z twórczością którego mieliśmy przyjemność zapoznać się w ostatnich dwóch latach.

Młodszy Duda jest absolwentem UP w Krakowie. Tworzy swoje obrazy od kilku lat. Pan Mateusz w swoim dorobku ma ich około 50. Kilkanaście z nich zostało zaprezentowano podczas otwarcia wystawy. Tematyka – to piękno natury, zabytkowe kościoły. Po prezentacji obrazów artysta odpowiadał na pytania zebranych.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani profesor Renata Bartel, która zabrała głos i wyraziła swoją opinie nie tylko jak nauczyciel ale i osoba, związana z rodziną Dudów. W imieniu biblioteki serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym ciekawym wydarzeniu. Zapraszamy mieszkańców i gości gminy do zwiedzania wystawy.

Wprowadził AK, 2017-11-14