Przedszkolaki w bibliotece

Dzień Dziecka to powszechne znane i obchodzone w wielu krajach święto. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci i kilka pomysłów.

W tym roku naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z przedszkola samorządowego, Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Frajda oraz Niepublicznego "Bajkowego Przedszkola” z Wiśniowej. Starszaki z przedszkola samorządowego wybrali się na spacer po Wiśniowej, idąc tropem Questu Wiśniowskiego(gra terenowa), rozwiązali zagadkę nazwy naszej miejscowości. Natomiast Bajkowe przedszkole i Frajda rysowali kredą ulubione postaci bajkowe, ulubione zabawki, ulubione zwierzaki, niektórzy namalowali swoich najbliższych.

Po tych „warsztatach” otoczenie wokół biblioteki wyglądało imponująco. Powstała „galeria” na świeżym powietrzu.

Dziękujemy dzieciom i ich opiekunkom za zaangażowanie!

Wprowadził AK, 2017-07-07