Piłkarski Dzień Dziecka z Tauronem

W ramach Krakowskiego Festiwalu Piłkarskiego zrealizowano Piłkarski Dzień Dziecka z Tauronem. Impreza odbyła się w niedzielę 4 czerwca 2017 r. na stadionie Com Com Zone w Krakowie Nowej Hucie. Organizatorami turnieju byli m. In. MZPN, Stowarzyszenie Siemacha, TAURON.
W turnieju uczestniczyły również drużyny dziewcząt UKS „Andrusy” w Lipniku. Dziewczęta grały w kat. żaczek i orliczek. Dla najmłodszych Andrusek była to pierwsza duża impreza sportowa. Ważnym aspektem tej imprezy była dobra zabawa, a nie rywalizacja sportowa. Każda zawodniczka otrzymała pamiątkowy medal.
Opiekę nad zawodniczkami sprawowali trenerzy: Michał Płachta i Marcin Dudzik oraz Teofila Górka.
Drużyny UKS „Andrusy” w Lipniku uczestniczyły w w/w zawodach w ramach zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2017 roku, na realizację którego Klub otrzymał dotację Gminy Wiśniowa.

Teofila Górka

Wprowadził ŁJ, 2017-06-13