I Gminny Konkurs Przyrodniczy

W dniu 27.04.2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Glichowie odbył się I Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem "Kraj, w którym mieszkam". Celem konkursu było zainteresowanie światem polskiej przyrody, jego różnorodnością i bogactwem, popularyzowanie nauk przyrodniczych oraz stworzenie uczniom możliwości osiągania sukcesów. Wzięło w nim udział 17 uczniów z klas V-VI ze szkół podstawowych z Lipnika, Kobielnika, Wiśniowej i Glichowa. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę na temat Polski.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęli ex aequo: Michał Dutkowski ze szkoły w Kobielniku i Natalia Dudzik ze szkoły w Glichowie. Drugie miejsce przypadło Mateuszowi Puto (SP Glichów) zaś trzecie Weronice Weszce ( SP Kobielnik). Zwycięscy otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział.

Zapraszamy ponownie za rok !

Wprowadził ŁJ, 2017-04-28