OSP WIERZBANOWA ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU MDP!

W dniu 11.03.2017r. w Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został VI Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, którego celem było wyłonienie najlepszej drużyny, która reprezentować będzie naszą gminę w rozgrywkach powiatowych oraz popularyzację piłki nożnej wśród młodych strażaków. W turnieju udział wzięło 5 zespołów: OSP GLICHÓW, OSP WIERZBANOWA, OSP POZNACHOWICE DOLNE, OSP WĘGLÓWKA, OSP KOBIELNIK. Zwyciężyła drużyna z Wierzbanowej, która wystąpiła w składzie: Artur Tarczałowicz, Adam Dominik, Mirosław Błachut, Szymon Dominik, Jakub Rokosz, – opiekun: Janusz Jania. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w etapie powiatowym. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań i końcową klasyfikację.
L.p Mecz Wynik
1. OSP GLICHÓW – OSP POZNACHOWICE DOLNE 11:0